Klub "Gramoffon" Tychy


aktualizacja z dn. 2016-04-20

ul. Batorego 22
(wejście od ul. Bibliotecznej)
Lokal otwarty codziennie
od 16.00 "dopóki ma to sens"!

Gramoffon to nowo otwarty wyjątkowy klub muzyczny mieszczący się przy placu Baczyńskiego w Tychach. Na przekór panującym zwyczajom postanowiliśmy zaoferować Państwu wysoką jakość, wspaniałą atmosferę, doskonałą obsługę i niewygórowane ceny. Proste i nowoczesne wnętrza zapewiają naszym gościom pełne, komfortowe warunki.

Ku naszej radości Gramoffon działa coraz prężniej. 25 czerwca 2010 po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi lokalu dla naszych klientów.

A za nimi? Ciepłe przestrzenie, dobra muzyka i bogaty wybór trunków. W Gramoffonie można napić się profesjonalnie przygotowanych, smacznych drinków (zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych), świetnej włoskiej kawy oraz około 30 gatunków piwa.

Co nowego? Zmieniły się godziny otwarcia GramOffOnu Wielu klientów czekało na ten moment z nami i oto ziściło się. Uzyskaliśmy zgodę na przedłużenie koncesji. Teraz my czekamy na Was w Gramoffonie od godziny 16 do. "dopóki ma to sens"!

Niezmiennie zapraszamy na koncerty, które odbywają się w weekendy. Więcej szczegółów w zakładce - imprezy.

Co wtorek od 20.00 odbywają się w GramOffOnie darmowe lekcje Salsy, a po nich od 21.00 SALSOTEKI. Mamy drewniany parkiet, który aż się prosi by na nim potańczyć.

Jesteśmy otwarci na współpracę, przede wszystkim z muzykami, którzy chcieliby u nas zagrać koncert. Poza sceną, oddajemy Wam również wiszące na ścianach ramy. To właśnie w nich artyści malujący lub fotografujący, mogą prezentować swoje prace. Wspólnie stworzymy atmosferę klubu.

ZAPRASZAMY!

Kontakt:

e-mail: klub@gramoffon [dot] pl
tel: 721 360 246

www.gramoffon.pl ==> przejdź