Założenia


Strona powstała z myślą o rozwoju i promocji środowiska salsowego na Śląsku i nie tylko. :) Łączymy wspólne pasje w jednym miejscu. Zamieszczamy tu zarówno treści bieżące, jak również te, które na trwałe wpisały się już w rozwój kultury i etyki salsowej regionu i kraju. Myślę tu zarówno o muzyce jak i tańcach karaibskich, kolumbijskich, czy afrokubańskich... oraz szerzej rozumianej kulturze latino. :)

Kto chodzi na kursy, czy salsoteki wie w czym rzecz. Uczestnicy krajowych oraz międzynarodowych kongresów i festiwali z pewnością również odnajdą tu parę perełek dla siebie. ;)

Zapraszam do stałej współpracy. Potrzebujemy Waszych informacji. :) Żadna z nich nie przejdzie bez echa. :) Zawsze potrzebni są chętni do współpracy w zespole redakcyjnym. :) Szukamy głównie tych z pasją tańca, zamiłowaniem do tworzenia stron, edycji treści oraz informatyków z podstawową znajomością obsługi języków pomocnych przy prezentacjach internetowych. Kontakt podany w zakładce po lewej.

Wszelkie zawarte tu obecnie informacje staramy się na bieżąco uzupełniać i aktualizować w przypadku każdej zgłoszonej niezgodności. :)