Bielsko-Biała   Cieszyn   Częstochowa   Dąbrowa Górnicza   Gliwice 

 Katowice   Kraków   Mikołów   Mysłowice   Piekary Śląskie   Pszczyna   Radzionków   Ruda Śląska 

 Rybnik   Sosnowiec   Świętochłowice   Tarnowskie Góry   Tychy  Ustroń   Wola   Wrocław   Zawiercie   Żory Diva Dance Studio


aktualizacja z dn. 2014-12-12

MOKIS "Trójkąt" Mysłowice
Filia Brzęczkowice
(wynajem sali – pawilon)
ul. Kawy 12

W Diva Dance Studio prowadzone są zajęcia fitness i taneczne z różnych styli tanecznych i dla różnych grup wiekowych.

Jeżeli chcesz się nauczyć tańczyć, z nami na pewno Ci sięto uda. Możesz wybrać spośród różnych technik i doskonalić swoje umiejętności na warsztatach. Przyjdź i sprawdź, być może zarazisz się od nas tą pasją! Wysoki standard zajęć gwarantują instruktorzy, któzy prowadzą zajęcia w różnych szkołach tańca na terenie Śląska, ale Ty nie musisz daleko jeździć! To oni przyjeżdżają do Ciebie! Teraz tylko wystarczy, że zdecydujesz się na jakie zajęcia chcesz iść, a jeżeli nie wiesz, przyjdź i pomożemy Ci wybrać! Przyjdź do nas! U nas odewiesz się od coidzenności, spędzisz czas w miłym towarzystwie i zadbasz o siebie!!! Zapraszamy!


Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i emscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych.

Zapraszamy na zajęcia

Kontakt:

Tel.: 793 728 096

Diva Dance Studio na m-ce.pl