Bielsko-Biała   Cieszyn   Częstochowa   Dąbrowa Górnicza   Gliwice 

 Katowice   Kraków   Mikołów   Mysłowice   Piekary Śląskie   Pszczyna   Radzionków   Ruda Śląska 

 Rybnik   Sosnowiec   Świętochłowice   Tarnowskie Góry   Tychy  Ustroń   Wola   Wrocław   Zawiercie   Żory "Extrema" Dance Studio


aktualizacja z dn. 2016-04-08

róg ul. Piłsudskiego i ul. Komorowickiej obok "CH SFERA"
43-300 Bielsko Biała

"EXTREMA DANCE STUDIO jest profesjonalnym studio tańca w Bielsku-Białej. Studio świadczy kompleksowe usługi w zakresie nauki tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy skutecznie we wszystkich dziedzinach tańca. Oferujemy bardzo dobre warunki do ćwiczeń. Korzystamy z nowoczesnych technik nauki tańca dobieranych odpowiednio do każdej osoby. Specjalizujemy sie w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych. Współpracujemy z różnymi szkołami tańca w Polsce i za granicą oraz z najlepszymi konsultantami tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Stosowany w EXTREMA DANCE STUDIO światowy program taneczny jest zgodny z wymaganiami Małopolskiego kuratorium oraz FTS. Dotyczy to programu nauki tańca dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. EXTREMA DANCE STUDIO legitymuje się członkostwem w Polskiej Federacji Tańca Sportowego (FTS).Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i różnorodnymi firmami (organizujemy szkolenia dla pracowników firm, wystawiamy faktury)

W EXTREMA DANCE STUDIO zajęcia prowadzi uczeń IWONY PAVLOVIĆ, choreograf Vadim I. Krubanov, dyplomowany nauczyciel tańca (Międzynarodowy Uniwersytet w Charkowie,Baletmistrz - taniec towarzyski, sportowy), wielokrotny zdobywca miejsc na podium na prestiżowych turniejach IDSF OPEN w kraju i zagranicą oraz na turnieju prof M. Wieczystego. W czerwcu 2005 r. dostał się do programu "TANIEC Z GWIAZDAMI", instruktor tańca sportowego klasy Międzynarodowej, doświadczony nauczyciel tańca i pedagog (1350 godzin praktyki szkolno-pedagogicznej ), zawodowy tancerz z najwyższą Mistrzowską Międzynarodową klasą taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Reprezentant Ukrainy na Mistrzostwach Świata (Kassel,Niemcy)".

Kontakt:

tel. kom: 0 503-850-038
e-mail: biuro@extrema.net.pl

Extrema Dance Studio na miasteria.pl