"Extrema" Dance Studio


aktualizacja z dn. 2016-04-08

róg ul. Piłsudskiego i ul. Komorowickiej obok "CH SFERA"
43-300 Bielsko Biała

"EXTREMA DANCE STUDIO jest profesjonalnym studio tańca w Bielsku-Białej. Studio świadczy kompleksowe usługi w zakresie nauki tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy skutecznie we wszystkich dziedzinach tańca. Oferujemy bardzo dobre warunki do ćwiczeń. Korzystamy z nowoczesnych technik nauki tańca dobieranych odpowiednio do każdej osoby. Specjalizujemy sie w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych. Współpracujemy z różnymi szkołami tańca w Polsce i za granicą oraz z najlepszymi konsultantami tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Stosowany w EXTREMA DANCE STUDIO światowy program taneczny jest zgodny z wymaganiami Małopolskiego kuratorium oraz FTS. Dotyczy to programu nauki tańca dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. EXTREMA DANCE STUDIO legitymuje się członkostwem w Polskiej Federacji Tańca Sportowego (FTS).Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i różnorodnymi firmami (organizujemy szkolenia dla pracowników firm, wystawiamy faktury)

W EXTREMA DANCE STUDIO zajęcia prowadzi uczeń IWONY PAVLOVIĆ, choreograf Vadim I. Krubanov, dyplomowany nauczyciel tańca (Międzynarodowy Uniwersytet w Charkowie,Baletmistrz - taniec towarzyski, sportowy), wielokrotny zdobywca miejsc na podium na prestiżowych turniejach IDSF OPEN w kraju i zagranicą oraz na turnieju prof M. Wieczystego. W czerwcu 2005 r. dostał się do programu "TANIEC Z GWIAZDAMI", instruktor tańca sportowego klasy Międzynarodowej, doświadczony nauczyciel tańca i pedagog (1350 godzin praktyki szkolno-pedagogicznej ), zawodowy tancerz z najwyższą Mistrzowską Międzynarodową klasą taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Reprezentant Ukrainy na Mistrzostwach Świata (Kassel,Niemcy)".

Kontakt:

tel. kom: 0 503-850-038
e-mail: biuro@extrema.net.pl

Extrema Dance Studio na miasteria.pl