Bielsko-Biała   Cieszyn   Częstochowa   Dąbrowa Górnicza   Gliwice 

 Katowice   Kraków   Mikołów   Mysłowice   Piekary Śląskie   Pszczyna   Radzionków   Ruda Śląska 

 Rybnik   Sosnowiec   Świętochłowice   Tarnowskie Góry   Tychy  Ustroń   Wola   Wrocław   Zawiercie   Żory Akademia Tańca "Alhambra"


aktualizacja z dn. 2017-01-04

ul. Żwirki Wigury 68
44-122 Gliwice
Czynne w godzinach od 14:00 do 22:00

"Gliwicka Akademia Tańca „Alhambra” jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy kochają taniec, ruch i muzykę. Zajęcia taneczne prowadzimy nieprzerwanie od stycznia 2004 roku. Akademia powstała z pasji do tańca, dlatego wybieramy instruktorów, którzy to zamiłowanie z nami podzielają. Nauczyciele w naszej Akademii kochają taniec i swoją pracę.

W Akademii Tańca „Alhambra” zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach. Sprzyja to szybkiemu opanowaniu kroków poprzez stały kontakt z instruktorem. Dodatkowym plusem małej liczby osób w grupach jest przyjacielska atmosfera podczas lekcji tańca.

W „Alhambrze” nie tylko uczymy swoich uczestników interesujących, różnorodnych tańców, ale chcemy, aby była miejscem spotkań i relaksu. W naszej Akademii Tańca można na kilka chwil oderwać się od problemów życia codziennego. Gwarantujemy, że każdy odstresuje się przy tańcu w Gliwicach, ponieważ panuje u nas niepowtarzalna atmosfera.

Dla osób zajętych w tygodniu prowadzimy również kursy i warsztaty w weekendy. Szukasz szkoły tańca dla dzieci i dorosłych w Gliwicach? Akademia Tańca „Alhambra” to szeroka oferta zajęć, począwszy od baletu, przez zumbę, aż po zajęcia z tańca weselnego. Dla Ciebie w Gliwicach! Zapraszamy do kontaktu".

Kontakt:

Tel. (032) 300 02 45
663 736 585
e-mail: taniec@alhambra.com.pl
e-mail: alhambra60@wp.pl

www.alhambra.com.pl