Akademia Tańca "Alhambra"


aktualizacja z dn. 2017-01-04

ul. Żwirki Wigury 68
44-122 Gliwice
Czynne w godzinach od 14:00 do 22:00

"Gliwicka Akademia Tańca „Alhambra” jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy kochają taniec, ruch i muzykę. Zajęcia taneczne prowadzimy nieprzerwanie od stycznia 2004 roku. Akademia powstała z pasji do tańca, dlatego wybieramy instruktorów, którzy to zamiłowanie z nami podzielają. Nauczyciele w naszej Akademii kochają taniec i swoją pracę.

W Akademii Tańca „Alhambra” zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach. Sprzyja to szybkiemu opanowaniu kroków poprzez stały kontakt z instruktorem. Dodatkowym plusem małej liczby osób w grupach jest przyjacielska atmosfera podczas lekcji tańca.

W „Alhambrze” nie tylko uczymy swoich uczestników interesujących, różnorodnych tańców, ale chcemy, aby była miejscem spotkań i relaksu. W naszej Akademii Tańca można na kilka chwil oderwać się od problemów życia codziennego. Gwarantujemy, że każdy odstresuje się przy tańcu w Gliwicach, ponieważ panuje u nas niepowtarzalna atmosfera.

Dla osób zajętych w tygodniu prowadzimy również kursy i warsztaty w weekendy. Szukasz szkoły tańca dla dzieci i dorosłych w Gliwicach? Akademia Tańca „Alhambra” to szeroka oferta zajęć, począwszy od baletu, przez zumbę, aż po zajęcia z tańca weselnego. Dla Ciebie w Gliwicach! Zapraszamy do kontaktu".

Kontakt:

Tel. (032) 300 02 45
663 736 585
e-mail: taniec@alhambra.com.pl
e-mail: alhambra60@wp.pl

www.alhambra.com.pl