Studio Salsy Krambo Dance


aktualizacja z dn. 2016-04-09

ul. Bożego Ciała 9/5 I piętro
Kraków

"Krambo Dance to Studio Salsy w doskonałej lokalizacji, w sercu krakowskiego Kazimierza, przygotowane i praktycznie zbudowane od podstaw przez nas. Mamy do dyspozycji ponad 50m kwadratowych sali tanecznej z parkietem i lustrami. Zaskoczy Was domowy klimat i urok ceglanej ściany wydobytej spod warstwy tynku.

Dla naszych kursantów dostępna jest szatnia z zamykanymi na kluczyk szafkami, kuchnia, gdzie możesz napić się kawy lub herbaty, przebieralnia i łazienka. W recepcji możesz poczekać na wygodnej kanapie i zrelaksować się po zajęciach. Zapraszamy!

Instruktorzy:

Marcin i Ewa Tokarczyk - należą do najlepszych i najbardziej doświadczonych w Polsce instruktorów, choreografow i tancerzy salsy. Od kilku lat z powodzeniem funkcjonują w ścisłej czołówce salsowej naszego kraju tworząc oryginalne choreografie, prowadząc warsztaty, kursy i zajęcia na wszystkich ważnych festiwalach i kongresach salsy w Polsce jak również w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Marcin - "Salsę zacząłem tańczyć kiedy miałem prawie 27 lat, tańczyć może każdy, niezależnie od wieku. Mnie taniec wyciągnął z depresji i nauczył cieszyć się życiem, dziś nie wyobrażam sobie mojego świata bez ruchu, tańca i muzyki"

Ewa - "Tańcem zajmuję się od "pacholęcia" ale dopiero salsa dała mi możliwość w pełni realizacji siebie, spełnienia się jako tancerka i wdrożenia moich pomysłów choreograficznych. Salsa wyzwoliła we mnie energię jakiej do tej pory nie znałam poczucie siły i sexappeal’u o którym wcześniej nie miałam pojęcia. Jeśli chcesz nabrać pewności siebie, świadomości swojej kobiecości i ciała to musisz spróbować salsy!"

Ania Zając - tańczy od zawsze. W swojej tanecznej biografii oprócz salsy, rumby i reggeatonu ma wiele innych technik: taniec towarzyski (ponad 12 lat), współczesny (5 lat), a także flamenco i tango argentyńskie. Tańczyła turniejowo walcząc o podium w finałach mistrzostw Polski i na scenie w spektaklach Teatru Tańca GRUPAboso (obecnie Krakowski Teatr Tańca).

Największą radość i energię odnalazła w kubańskiej salsie. Zdobyła II miejsce w konkursie Primavera Salsa Open 2009 w kategorii Salsa Show Dance wraz z Azucar Roja. Pasjonuje się tańcami afro-kubańskimi (rumba, cha-cha-cha, son), bo jest w nich wiele spontaniczności, naturalności i radości.

Asia-Fillet-Dąbrowska - specjalistka od Reggaetonu czyli mocnego latynoskiego uderzenia! Zaraża swoją pasją i tańcem, młoda energiczna i niepokorna. Na jej zajęciach dostaniesz niezły wycisk"!

www.krambo.pl - grafik

Kontakt:

Marcin - 504 004 330
Ewa - 516 064 595
Marcin - krambodance@gmail.com
Ewa - ewa@krambodance.com

Szkoła Salsy Krambo Dance - strona studia
Szkoła Salsy Krambo Dance na facebook.com