Latin Project


aktualizacja z dn. 2016-04-09

"Latin Project jest krakowską niezależną grupą zajmującą się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich. Jest projektem powstałym z pasji tworzenia i kreatywności, która pobudza do działania. Początek działalności sięga jesieni 2009r, kiedy to pod tą marką zaczęliśmy organizować pierwsze niezależne salsoteki w krakowskich klubach.

Taniec...

Dziś Latin Project skupia instruktorów, którzy prowadzą swoje zajęcia w Krakowie. Regularne kursy salsy prowadzą Magda i Tomaszek, w wielu krakowskich szkołach tańca. Nawiązaliśmy również współpracę z najlepszym tancerzem salsy kubańskiej w naszym kraju – Danielem Pancerzem, którego kursy pod naszą marką odbywają się cyklicznie w Krakowie, w każdy czwartek.

Muzyka...

W ekipie Latin Project mamy dwóch docenianych przez społeczeństwo salsowe Dj'ów – Dj Agent Tomasz ( Tomasz Chruściel) oraz Dj TJ Salsero (Tomasz Januszek). Biegle poruszający się wśród rytmów salsy kubańskiej, timby, reggeatonu, sonu, etc. urozmaicają swoją muzyką regularne krakowskie imprezy taneczne, które cieszą się dzięki temu olbrzymią frekwencją. Coraz częściej zapraszani do różnych miast w Polsce, mają okazję podzielić się nowo zdobytą muzyką, która oczarowała już wielu.

Pasja...

Kluczem naszego sukcesu jest wspólna pasja, to właśnie dzięki niej udaje nam się zjednywać ludzi, powiększać grono miłośników salsy kubańskiej. Dlatego Latin to również ludzie, którzy angażując się w nasze działania, podsyłając nam różne pomysły, wspierając nas w organizacji i pomagają nam wspólnie propagować kulturę afro-kubańską w kraju.
Dzięki współpracy z różnymi szkołami tańca wspólnie udaje nam się promować salsę i zachęcać ludzi do udziału w organizowanych kongresach, warsztatach, wyjazdach i eventach.

...więc jeśli masz ciekawe pomysły i chcesz do nas dołączyć - Napisz!"

Kontakt:

Tomasz Januszek (TJ Salsero)
791957978
info@latinproject.pl

Właściciel / Oprawa muzyczna imprez / Organizacja eventów / Instruktor

Tomasz Chruściel (Agent Tomasz)
tomasz@t-studio.pl

Oprawa muzyczna imprez / Organizacja eventów / Grafik

www.latinproject.pl