LOFToDANCE


aktualizacja z dn. 2016-04-09

ul. Fabryczna 13
31-553 Kraków

ul. Wincentego Pola 36
40-596 Katowice

"LOFToDANCE to krakowska szkoła tańca, której filia w Katowicach powstała w lutym 2014 roku. Z potrzeby śląskich serc i ciał, które w coraz większej liczebności zasilały zajęcia i tej wyjątkowej tu energii powstało Nowe Miejsce, w którym czerpiemy z tańca przyjemność i kontakt, i wokół którego tworzy się społęczność ludzi zarażonych pasją do ruchu. Znajdziesz tu kursy salsy, bachaty, kizomby, zouka, improwizacje, elementy tańca spontanicznego i teatru tańca a także izolacje, bodymovemnt i lady styling.

Komunikacja ciałem to obszar bliski i używany na co dzień, lecz często nienazwany i przez to mało rozwinięty. Dlaczego go nie poznawać? Jest tyle technik tanecznych mówiących o różnych sposobach niewerbalnego porozumiewania się, a wszystkie łączy jedna wspólna cecha: przyjemność prowadzenia tej subtelnej rozmowy.

Jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych? Świadomie poruszać się i być jasnym w odbiorze. Rozmawiamy w parach, posługując się bachatą, salsą, kizombą i tangiem argentyńskim. Czasami mówimy do siebie na zajęciach solo. Co na to powiesz?

Nie mów. Twój ruch.

W Krakowie znaleźliśmy się na Fabrycznej 13, w Katowicach na Wincentego Pola 36. Potrzebowaliśmy przestrzeni, więc wybraliśmy nieograniczoną – Lofty w dawnej stolarni przy Kopalni Wujek.

Łukasz Raś, założyciel szkoły, wraz z całą ekipą miłośników tańca tworzą miejsce spotkań wszystkich, którzy chcą próbować własnych sił i dowiedzieć się tego i owego o komunikacji ciałem. Tańczymy codziennie, pomagamy znaleźć miejsca w których można tańczyć, a przede wszystkim poznajemy. Taniec i siebie nawzajem".

Kontakt:

Tel. 533 770 377 - recepcja Kraków
Łukasz Raś – właściciel
mail: info@loftodance.pl
od poniedziałku do soboty
od 17:30 do 22:30

LOFToDANCE na facebook.com
LOFToDANCE - grupa na facebook.com
www.loftodance.pl