Szkoła Tańca "Movimento"


aktualizacja z dn. 2016-04-09

Szkoła Tańca MOVIMENTO
Ul. Szeroka 26
44-240 Żory

Szkoła Tańca Movimento rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku, jako pierwsza szkoła tańca w Żorach.

Movimento (w jęz. włoskim oznacza ruch)
to miejsce dla każdego bez względu na wiek.


Szkoła Tańca Movimento to miejsce, w którym rozwiniesz swoją pasję, to miejsce, dzięki któremu zawrzesz wiele nowych znajomości, to w końcu miejsce, w którym będziesz się rozwijać nie tylko jako tancerz, ale i człowiek.

W ofercie Szkoły Tańca Movimeno znajdziesz różnorodne zajęcia taneczne skierowane zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych, w tym np. balet, taniec nowoczesny, akrobatyka, Klub Malucha Puchatek, hip hop, dancehall, reggaeaton, breakdance, taniec brzucha, salsa, latino solo, sexy dance, bachata, tango, discofox, zumba.

Jeśli nie czujesz się jednak dobrze w dużej grupie, przygotujemy dla Ciebie LEKCJE INDYWIDUALNE ! W naszej ofercie znajdziesz także POKAZY TANECZNE (będące idealnym punktem imprez firmowych, wesel, imprez okolicznościowych itp.) oraz WARSZTATY TANECZNE.

Profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm tancerzy szybko zaowocowały licznymi propozycjami współpracy. Szkoła Tańca Movimento współpracowała m.in. z Miasteczkiem Westernowym Twinpigs, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach, Domem Kultury w Rybniku-Niewiadomi, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Żorach, z firmą Koloryzacje.com, Extral, Restauracją "Miła" itd. Wielokrotnie mieliśmy również okazję pojawiać się z naszymi pokazami na przyjęciach weselnych czy eventach firmowych. Wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Twórczych KreatoR organizuje od 6 lat projekt „Letnie spotkania z tańcem”, projekt propagujący ideę tańca.

Movimento to nie tylko szkoła, to grupa przyjaciół, których łączy wspólna pasja...

Kontakt:

Biuro Szkoły Tańca
kom: 791 895 446 - Monika Janas (od godz 16:00)
movimento.zory@gmail.com

Impresariat
Katarzyna Krzempek
movimento.kasia@gmail.com

www.movimento.com.pl
taniecnieznagranic.com.pl