"Nova" Szkoła Tańca


aktualizacja z dn. 2016-04-09

ul. Sokolska 31
budynek Junior
Godziny otwarcia:
od pon do pt
od 14:00 do 21:00

al. Korfantego 4
Godziny otwarcia:
od pon do pt
od 16:30 do 21:00

ul. Grabowskiego
11 (przecznica ul.Karmelickiej)
31-126 Kraków
Godziny pracy recepcji:
pon – czw: 15:00 – 21:00

"W ciągu 10 lat działalności szkoła rozwinęła się dynamicznie dzięki pomysłom i doświadczeniu założycieli oraz wysokim umiejętnościom kolejnych, wspaniałych osobowości instruktorów i pedagogów. W 2007 roku powstał oddział szkoły w Krakowie, a w 2009 r. otwarty został kolejny oddział w Katowicach.

Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.

Proponujemy zajęcia z różnych technik tanecznych, od tańca towarzyskiego, tanga, salsy, flamenco, pole dance, tańca orientalnego po techniki tańca współczesnego, jazzu, hip hop-u i pochodnych.

Jedni mogą mieć ambicje i predyspozycje do tego, by stać się profesjonalnymi tancerzami, występować na scenie, inni zwykłe pragnienie wzbogacenia siebie przez opanowanie jednej techniki, do radości wyrażenia siebie w ruchu. My pragniemy, aby każdy z naszych uczniów był realnie świadomy swoich możliwości i aby realizując pasję tańca umiał wydobyć z niej to, co najlepsze.

Szkoła prowadzi dwa zespoły tańca. Młodzież i dorośli mogą pod okiem wybitnych instruktorów z Polski i zagranicy rozwijać swoje umiejętności, brać udział w pokazach, turniejach oraz innych wydarzeniach tanecznych.

Zapraszamy również do Klubowej Grupy Tańca Towarzyskiego gdzie po skończeniu kursu będziecie mogli doskonalić swoje umiejętności na parkiecie. Nasze obiekty są starannie przygotowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Kadrę instruktorską stanowią uznani instruktorzy o wysokich kwalifikacjach.

Dysponujemy 3 salami tanecznymi o powierzchni 220 m2, 150 m2 oraz salą pole dance. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wentylowane, wyposażone w lustra i profesjonalny parkiet i sprzęt oraz znajdują się w samym sercu miasta.

Komfort i zadowolenie naszych gości są głównym celem naszych starań, a wysoka jakość usług i dbałość o klienta wyróżnia naszą szkołę na tle pozostałych.

Informujemy wszystkich klientów o możłiwości zakupów karnetów Open, które umożliwiają uczestnictwo w różnych zajęciach. W sprzedaży posiadamy m.in. karnety Salsa Open (obejmuje: salsę cubanę II/III stopień, klub, salsę solo II oraz lady styling). Ceny karnetów OPEN są atrakcyjne, prosimy pytać o nie w recepcji. Ilość karnetów OPEN jest ograniczona!

SALSA W PARACH

Pochodzący z fuzji kultur tanecznych i muzycznych Kuby, Puerto Rico i USA najmodniejszy ostatnio taniec w parach. Główną jego zaletą jest użytkowość i uniwersalność. Tańczony do gorących latynoskich rytmów coraz częściej gości w klubach na tak zwanych salsotekach.

Umiejętności zdobyte na zajęciach można więc sprawdzić na prawdziwej imprezie salsowej. Zajęcia prowadzone są na zasadzie rotacji partnerów - zmiany w parach tak, aby każdy nauczył się tańczyć z każdym.

Salsa cubana w parach - kurs specyficznej formy salsy kubańskiej tańczonej w kole. Prowadzący Ruedę podaje nazwy figur, które wykonywane są jednocześnie przez wszystkich uczestników. Podczas kolejnych figur tańczący zmieniają się w parach, poruszają się w różnych kierunkach. Jest to niezwykle efektowna forma salsy przypominająca gotowy układ choreograficzny. Jednocześnie stanowi to wspaniałą formę integracji w grupie oraz spontanicznej zabawy.

Zapisz się już dziś"!

Kontakt:

nova@novaszkolatanca.pl - szkoła
magdalena.marycz@gmail.com - menager szkoły

budynek Junior:
M: 664 378 833
T: 32/258 88 33

al. Korfantego 4:
M: 698 627 605
T: 32/258 88 33

ul. Grabowskiego 11 Kraków
T: +48 12/633 18 23
M: +48 728 986 198
M: +48 662 118 086
nova.krakow@novaszkolatanca.pl
GG: 10201398

www.novaszkolatanca.pl - Katowice
www.novaszkolatanca.pl - Kraków