Bielsko-Biała   Cieszyn   Częstochowa   Dąbrowa Górnicza   Gliwice 

 Katowice   Kraków   Mikołów   Mysłowice   Piekary Śląskie   Pszczyna   Radzionków   Ruda Śląska 

 Rybnik   Sosnowiec   Świętochłowice   Tarnowskie Góry   Tychy  Ustroń   Wola   Wrocław   Zawiercie   Żory Salsopolis Por La Mano


aktualizacja z dn. 2016-10-24

Wyszyńskiego 39
Piekary Slaskie

* Salsa Porlamano wywodzi się z Salsa Piekary, która powstała w marcu 2012 roku. Od początku jej celem było popularyzowanie i "dostarczenie" salsy na piekarskie podwórko, żeby osoby z Piekar Śląskich i okolic nie musiały dojeżdżać do innych miejscowości na kursy.

* Założycielem Salsy Piekary jest Łukasz Jurczyński, który uważa, że przyjście na salsę kubańską było jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Absolwent Szkoły Muzycznej w Bytomiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach znalazł w salsie sposób na połączenie dwóch głównych pasji życiowych: muzyki i sportu.

* Mając styczność z wieloma trenerami różnych descyplin sportu oraz znając zasady muzyki praktycznie od podstaww doskonały sposób potrafi wytłumaczyć dany ruch zarówno pod kątem ruchowym jak i rytmicznym. Jego głównym celem jest by kursanci przede wszystkim doskonale się bawili, gdyż jak twierdzi - wtedy postęp w tańcu jest nieunikniony.

* Kursy odbywają się w różnych, zaprzyjaźnionych klubach, restaurajach czy lokalach. O każdym z nich można przeczytać w dziale "Miejsca". Salsa Piekary jest częścią "SALSOPOLIS" - największej na śląsku szkoły Salsy Zdjęcia oraz bieżące informacje są zawsze umieszczane na naszym profilu na facebooku - gorąco zachęcamy do polubienia nas!

Kontakt:

Tel. 737 320 207

Por la Mano - strona oficjalna
Salsopolis Por la Mano na facebook.com