Salsopolis Por La Mano


aktualizacja z dn. 2016-10-24

Wyszyńskiego 39
Piekary Slaskie

* Salsa Porlamano wywodzi się z Salsa Piekary, która powstała w marcu 2012 roku. Od początku jej celem było popularyzowanie i "dostarczenie" salsy na piekarskie podwórko, żeby osoby z Piekar Śląskich i okolic nie musiały dojeżdżać do innych miejscowości na kursy.

* Założycielem Salsy Piekary jest Łukasz Jurczyński, który uważa, że przyjście na salsę kubańską było jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Absolwent Szkoły Muzycznej w Bytomiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach znalazł w salsie sposób na połączenie dwóch głównych pasji życiowych: muzyki i sportu.

* Mając styczność z wieloma trenerami różnych descyplin sportu oraz znając zasady muzyki praktycznie od podstaww doskonały sposób potrafi wytłumaczyć dany ruch zarówno pod kątem ruchowym jak i rytmicznym. Jego głównym celem jest by kursanci przede wszystkim doskonale się bawili, gdyż jak twierdzi - wtedy postęp w tańcu jest nieunikniony.

* Kursy odbywają się w różnych, zaprzyjaźnionych klubach, restaurajach czy lokalach. O każdym z nich można przeczytać w dziale "Miejsca". Salsa Piekary jest częścią "SALSOPOLIS" - największej na śląsku szkoły Salsy Zdjęcia oraz bieżące informacje są zawsze umieszczane na naszym profilu na facebooku - gorąco zachęcamy do polubienia nas!

Kontakt:

Tel. 737 320 207

Por la Mano - strona oficjalna
Salsopolis Por la Mano na facebook.com