Studio Tańca "Sensual"


aktualizacja z dn. 2011-08-02

ul. Towarowa 11
43-190 Mikołów

Z pasji i miłości do tańca…

Studio tańca Sensual to pierwsze miejsce w Mikołowie, w którym prowadzone są zajęcia z różnych stylów tanecznych. Nareszcie możesz wybrać technikę, która Cię interesuje, przyjść do nas i rozpocząć swoją przygodę z tańcem.

Poprzez zatrudnienie szerokiej i wysoce wyspecjalizowanej kadry instruktorów, zapewniamy wysoki standard zajęć. Dzięki gruntownej wiedzy, doświadczeniu i przygotowaniu dydaktycznemu naszych instruktorów nie musisz niczego się obawiać. Jeśli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, że "fajnie byłoby profesjonalnie tańczyć" - nie wahaj się, z nami Ci się uda.

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce”. (Coelho)

Na nasze zajęcia może zapisać się każdy, kto chce nauczyć się tańczyć – bez względu na wiek, kondycje fizyczną czy stopień poczucia rytmu. Liczy się chęć poznania danej techniki tanecznej, uśmiech i dużo pozytywnej energii. Z tym zestawem zagwarantujemy Ci rozwój taneczny i mnóstwo zabawy.

Zrób to już dziś – telefonicznie lub osobiście. Jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego stylu tańca, proponujemy przyjść do studia, gdyż na miejscu gwarantujemy fachową pomoc przy wyborze właściwego rodzaju zajęć."

Zapraszamy!

Kontakt:

Zapisy na zajęcia oraz informacje o zajęciach pod numerem telefonu:
(+48) 516-644-577
e-mail: biuro [malpa] studio-sensual.pl
e-mail: marketingsensual [malpa] gmail.com


www.studio-sensual.pl
ST Sensual na facebook.com