Bielsko-Biała   Cieszyn   Częstochowa   Dąbrowa Górnicza   Gliwice 

 Katowice   Kraków   Mikołów   Mysłowice   Piekary Śląskie   Pszczyna   Radzionków   Ruda Śląska 

 Rybnik   Sosnowiec   Świętochłowice   Tarnowskie Góry   Tychy  Ustroń   Wola   Wrocław   Zawiercie   Żory Studio Tańca "Sensual"


aktualizacja z dn. 2011-08-02

ul. Towarowa 11
43-190 Mikołów

Z pasji i miłości do tańca…

Studio tańca Sensual to pierwsze miejsce w Mikołowie, w którym prowadzone są zajęcia z różnych stylów tanecznych. Nareszcie możesz wybrać technikę, która Cię interesuje, przyjść do nas i rozpocząć swoją przygodę z tańcem.

Poprzez zatrudnienie szerokiej i wysoce wyspecjalizowanej kadry instruktorów, zapewniamy wysoki standard zajęć. Dzięki gruntownej wiedzy, doświadczeniu i przygotowaniu dydaktycznemu naszych instruktorów nie musisz niczego się obawiać. Jeśli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, że "fajnie byłoby profesjonalnie tańczyć" - nie wahaj się, z nami Ci się uda.

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce”. (Coelho)

Na nasze zajęcia może zapisać się każdy, kto chce nauczyć się tańczyć – bez względu na wiek, kondycje fizyczną czy stopień poczucia rytmu. Liczy się chęć poznania danej techniki tanecznej, uśmiech i dużo pozytywnej energii. Z tym zestawem zagwarantujemy Ci rozwój taneczny i mnóstwo zabawy.

Zrób to już dziś – telefonicznie lub osobiście. Jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego stylu tańca, proponujemy przyjść do studia, gdyż na miejscu gwarantujemy fachową pomoc przy wyborze właściwego rodzaju zajęć."

Zapraszamy!

Kontakt:

Zapisy na zajęcia oraz informacje o zajęciach pod numerem telefonu:
(+48) 516-644-577
e-mail: biuro [malpa] studio-sensual.pl
e-mail: marketingsensual [malpa] gmail.com


www.studio-sensual.pl
ST Sensual na facebook.com