Silesia Salsa


aktualizacja z dn. 2011-09-01

"Zespół SilesiaSalsa:

* Maciej / salsa - założyciel SilesiaSalsa, uczył się od największych nauczycieli jak np. Supermario, bracia Vasquez, Melissa Fernandez i wielu innych. Uczestnik kongresów tanecznych na całym świecie, wielki sympatyk salsy. Założyciel i pomysłodawca SilesiaSalsa, którego misją jest popularyzacja tańców latyno-amerykańskich w rejonie Śląska. Maciej zawsze nastawia swoich kursantów na dobrą zabawę.

* Chris Pentland (UK) / gościnny instruktor - rozpoczął swoją przygodę z tańcem w Afryce Południowej. Przez lata szkolił się w UK i na kongresach w całej Europie. Chris jest nauczycielem i profesjonalnym tancerzem, członkiem znanej na całym świecie grupy tanecznej Latin Connection. Swoje lekcje prowadzi w Wielkiej Brytanii na najpopularniejszych zajęciach w regionie – Salseduce. Chris cechuje się charyzmą i pozytywnym nastawieniem do tańca co zapewniło mu opinię bardzo dobrego nauczyciela i uznanie na scenie tanecznej w całej Anglii.

* Rasa Puizate (UK) / gościnny instruktor - tegoroczna mistrzyni Anglii UK/IDO Salsa 2011 w kategorii freestyle będzie wspierać SilesiaSalsa swoją wiedzą na temat stylingu i na pewno będzie miała dużo cennych uwag dla naszych kursantek. Jej energia i przywiązanie do najmniejszych szczegółów technicznych pozwoliło zaistnieć na tanecznej scenie w Londynie. Na codzień prowadzi swoje lekcje w centralnym Londynie i w Hounslow".

Kontakt:

Tel. +48 796862952
e-mail: kontakt@silesiasalsa.pl

SilesiaSalsa na facebook.com
SilesiaSalsa - strona: www.silesiasalsa.pl