Son Cubano


aktualizacja z dn. 2011-06-18

Klub "Kazimierz" (ul. Krakowska 13)
(należy wejść w bramę i znaleźć odpowiednie drzwi). :)

Kochani miłośnicy muzyki kubańskiej..

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na nowy, wyczekiwany, inny niż wszystkie.... kurs SON CUBANO.

Proponujemy 1,5 godzinne spotkania na pięknym krakowskim Kazimierzu (Klub "Kazimierz", ul. Krakowska 13). Raz w tygodniu, we wtorki, między godziną 20:00 a 21:30 będziemy wspólnie cieszyć się tą magiczną muzyką oraz zgłębiać tajniki tańca.

Będzie kubańsko. Będzie miło. Będzie intensywnie... A przynajmniej postaramy się aby tak było ;)

Specjalnie dla Was został przygotowany system "motywacyjny". Wszak to nie uczestnik ma się dostosowywać do kursu, ani kurs do swojego gościa - optymalnym rozwiązaniem będzie jeśli... dopasujemy się do siebie na wzajem. Zasady gry są proste. A mianowicie:

1) Zapisy na "Kubańskie Wtorki" uważam za OTWARTE. Przy zgłoszeniu bardzo proszę o podanie aktualnego maila, co ułatwi nam kontakt i umożliwy szybką wymianę informacji oraz NAJWAŻNIEJSZE - potwierdzenie zgłoszenia (do zainteresowanych będę wysyłać maila z prośbą o odpowiedź).

2) Grupę otwieramy wtedy, gdy ilość uczestników przekroczy min. czyli 8 osób.

3) Jako, że w dzisiejszych czasach większość przyjemności kosztuje - podaję ceny zajęć (w ramach znieczulenia powiem, że oscylują przy dolnej granicy opłacalności kursu - chcę aby była to dla Was wielka przyjemność a nie wielka inwestycja):

8os - 13os po 15zł każda / 1 zajęcia
14os - 20os po 10 zł każda / 1 zajęcia

Aby nie komplikować sobie nieskomplikowanych rozliczeń - karnety u nas nie istnieją, karty multisport - nie honorujemy. Liczymy na wasze chęci i zapał. My dołożymy wszelkich starań aby sprostać waszym oczekiwaniom.

4) Będzie nam niezmiernie miło gościć Was systematycznie! ;) Kurs rozpoczniemy od podstaw. Zapraszamy więc i początkujących, i tych, którzy skosztowali już SONu. Myślę, że powtórka dobrze zrobi nam wszystkim. Tempo dostosujemy do grupy. Od 3-cich zajęć kurs uważam za kompletny, zapisy nie będą już możliwe (w trosce o już tańczących ;)

5) Nasza grupa posiada konkretne CELE! Głównym celem jest taneczno-muzyczna wycieczka na Kubę (czyt. nauczyć się SONu). Dodatkowo - przy okazji koncertów kubańskich, które będą organizowane cyklicznie, chętne pary wystąpią razem z nami. Co Wy na to?

6) Chętnie podzielę się muzyką. Moje ulubione piosenki, te z zajęć lub te, które znają nasi krakowscy Dj-e są do zdobycia u mnie. Wystarczy przynieść płytkę lub pendrive'a.

To chyba tyle. Czekamy na Was!

Anna Mazankiewicz i Piotr Szołucha

son-cubano-krakow.blogspot.com
grupa na facebook.com